Káva, čaj, kakao, energizovanie

Kávé, tea, kakaó, energetizálás

Dnes si pri zachovaní zážitku a účinku z pitia kávy môžete vybrať aj z oveľa zdravších surovín ako je čierna káva – ak sa kávy nechcete alebo neviete vzdať. Stačí zmiešať extrakt zo zelenej kávy alebo prášok z liečivých húb s tradičnou arabicou (káva z ganodermy) a môžete si pripraviť zdravé, prirodzené osvieženie. Vneste trochu energie a zdravia navyše do vášho každodenného života s našimi prípravkami kávy!

Kakaový prášok, kakaové maslo, kakaové bôby - tieto nemôžu chýbať v kuchyni tých, ktorí vedú zdravý životný štýl, rovnako ako správne doplnky stravy či iné superpotraviny. Prečo by ste sa mali vzdať chutných dezertov? Stačí jednoducho nahradiť ingrediencie prírodnými ingredienciami so zníženým obsahom sacharidov alebo certifikovanými bio a už sme pre zachovanie svojho zdravia urobili veľa.

S kakaovými pastilkami si osvieženie zo zelenej kávy alebo kávy z ganodermy spravíte ešte krémovejšie a chutnejšie, aby ste nemuseli obetovať kávový zážitok na oltár zdravej výživy.

Nabijte svoje telo energiou s našimi kapsulami a práškami z pšeničnej trávy, ženšenu, guarany, koreňa maca, čaju matcha, zelenej kávy a zeleného čaju!

Zobrazenie:
Zmena objednávky:
 
Zobrazenie:
Zmena objednávky: